Интернет магазин женской одежды, белья и купальников

+38 (067) 613-09-04

Примерочная

Ваши товары к сравнению

Корзина

Корзина пуста.

Одяг для спорту

Одяг для спорту

Останні тенденції моди поступово стирають межі між одягом для спорту і відпочинку. Спортивний одяг користується популярністю у молоді і у всіх, хто вважає за краще рухливий і енергійний спосіб життя. Незважаючи на те, що по дизайну одяг для занять йогою і фітнесом стали практично не відрізняються від повсякденного одягу, різниця є. Це якість використовуваних тканин. При покупці одягу для его, спорту та фітнесу потрібно пам'ятати: ви активно виконуєте фізичні вправи, це означає, що одяг потрібно прати після кожного заняття. Щоб через частого прання і великого навантаження виріб не втратило форму, у виробництві одягу для фітнесу та спорту використовуються тканини з еластаном, сумішеві тканини.
Традіційно Любителі зайняти йогою віддають предпочтение одягу для зайняти йогою з натуральних тканин - це почти всегда бавовна, но Варто прідівітіся и до синтетики. Например, до тканин з Сапплекс або міріла. На Відміну Від бавовни, смороду стійкі в шкарпетці, здатні «пережитого» безліч прана, швидко сохнути, що не вімагають втручання Праска, добро віпаровують волога, дозволяючі тілу дихати. Кроме того, смороду м'які и пріємні на дотик.
Так що, якщо ви готові провести свій власний експеримент - варто звернути увагу на модний і стильний одяг для занять спортом, йогою і фітнесом, яку можна купити недорого, зі знижкою, онлайн. В інтернет магазині charmante.com.ua. Якщо ж ви навіки віддали серце бавовні, вибирайте тканини, до складу яких входить не менше 5% еластану. Однак навіть найміцніші тканини потребують правильного догляду. Тому перед покупкою вивчіть ярличок на виробі. Адже якщо ви неправильно експлуатували виріб, то претензії продавцеві пред'явити не зможете.

1720 грн.
2100 грн.
520 грн.
1820 грн.
1560 грн.
520 грн.
520 грн.
520 грн.
520 грн.
520 грн.
520 грн.
520 грн.
750 грн.
750 грн.
1600 грн.
1460 грн.

Страницы